Home INFO Фановите во шок, Џастин Тимберлејк и Џесика им соопштија дека добиле син,...

Фановите во шок, Џастин Тимберлејк и Џесика им соопштија дека добиле син, парот ја чувал бременоста во тајност

реклама:Лето во Банско

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил ги изненадија сите со имформацијата дека добија уште едно дете.

Среќните родители ги изненадија фановите со оваа информација откако бебето се роди чувајки ја целата бременост во тајност.

Џастин и Џесика имаат 5 годишен син Сајлас кој сега ќе има братче.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------