Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И удрило сонцето во глава, Адриана Лима објави селфи фотка со градите...

И удрило сонцето во глава, Адриана Лима објави селфи фотка со градите во преден план (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Една од најубавите жени во светот според многумина, бразилската манекенка Адриана Лима пријатно ги изненади своите фанови.

Имено манекенката не многу обожува да објавува свои фотографии на нејзиниот Инстаграм и не е од оние кои секојдневно се провокативни на оваа социјална мрежа.

Но вчера таа решила да објави свое селфи со градите во преден план а фановите со над 400 000 лајкови и куп коментарии беа изненадени од оваа постапка и ја охрабрија Лима повторно да го направи истото.

View this post on Instagram

🌹SUMMER MOOD🌹

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------