Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По 48 часа врска, кажа ДА! Нашата мисица Емилија Розман ќе се...

По 48 часа врска, кажа ДА! Нашата мисица Емилија Розман ќе се мажи

реклама:G Natural

Иако звучи неверојатно сепак е вистина, нашата екс мисица Емилија Розман по само 48 часа врска и запознаваењ со Стефсан решила тие да се верат.

Имено како што вели мисицата по само 2 дена откако се запознале во неговата гостилница случајно додека била на пауза од работа, следниот ден веќе заедно со него била на пат за Охрид и добила предлог за матично по пат.

Но бидејки Стефан немал извод се вратиле во скопје и на Козјак додека убавицата се свртела добила прстен на рака.

Да се надеваме дека оваа неверојатна приказна ќе продолжи уште долго, а дали младите ќе прават корона свадба или попрво мекици ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------