Home INFO ФАНОВИТЕ ВО ШОК: Не успеаа да направат свадба, Џенифер Лопез и Алекс...

ФАНОВИТЕ ВО ШОК: Не успеаа да направат свадба, Џенифер Лопез и Алекс Родргез раскинаа

реклама:G Natural

Пејачката Џенифер Лопез е повторно сингл и како што изјавија извори блиски до пејачката таа од петокот ја раскинала својата врска со нејзиното момче Алекс Родригез со кого беше во врска од 2017 година.

Иако пандемијата двапати им ја одложи закажаната свадба изгледа дека парот сепак нема да ја направи со оглед на тоа дека Алекс бил забележан сам во Мајами и сингл.

Официјално нема изјава од двајцата така да сеуште ова се само шпекулации.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------