Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите во тага, ова е последната фотографија на актерката Ен Хеч пред...

Фановите во тага, ова е последната фотографија на актерката Ен Хеч пред нејзината смрт

реклама:Велигден со Стаф

Една недела по автомобилската несреќа роднините на Ен Хеч одлучија да ја исклучат од апаратите откако докторите констатираа дека нема никакви шанси таа да се разбуди од кома.

Во меѓу време голем дел од нејзините колеги и пријатели се збогуваат со актерката а на социјалните мрежи сепојави и последната фотографија на Ен дваесетина минути пред несреќата направена во фризерски салон, која што ја објавил нејзиниот фризер откако била во неговиот салон по перика.

„Денеска ја запознав Ен Хеч, купи црвена перика… Го обожувам Венис Бич“, напиша на 5 август во 10.35 часот сопственикот на фризерскиот салом Glass Hair покрај заедничката фотографија со актерката.

Набрзо по објавата, почнале да стигнуваат бројни пораки и коментари за несреќата во која настрада славната актерка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------