Home INFO Фановите воодушевени: Еве како се справи Наташа Беквалац со невкусен коментар на...

Фановите воодушевени: Еве како се справи Наташа Беквалац со невкусен коментар на Инстаграм /ФОТО/

реклама:G Natural

Познатата поп пејачка Наташа Беквалац на својот Инстаграм, добила неочекуван коментар под фотографијата која што таа ја објавила пред едно тв гостување.

Но пејачката овој пат не останала рамнодушна па веднаш му одговорила.

Таа под сликата напишала „подготвена“, на што го добила следниов коментар: „За да се мажиш?“, „За уште едно дете?“, „За мене?“, „За што си подготвена“?

По ова таа кратко одговорила: „За да те блокирам“, по ова таа добила голема поддршка од фановите со многу „лајкови“ на овој коментар.

View this post on Instagram

Spremna????

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------