Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите загрижени Северина заврши на инфузија (фото)

Фановите загрижени Северина заврши на инфузија (фото)

реклама:Лето во Банско

Откако хрватската пејачка Северина објави на својот Инстаграм фотка од нејзината рака како прима инфузија голем број од нејзините фанови загрижени за нејзиното здравје започнаа да ја прашуваат пејачката во што е проблемот.

Таа веднаш им одговори на сите нив дека е се во ред и дека едноставно инфузијата и била потребна за витамини, кој очигледно и биле неопходни по напорниот празничен период со многу настапи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------