Home INFO СЕМЕЈСТВОТО ВО ШОК: Љубовницата на Шабан Шаулиќ го објави вонбрачниот син на...

СЕМЕЈСТВОТО ВО ШОК: Љубовницата на Шабан Шаулиќ го објави вонбрачниот син на пејачот /ФОТО/

реклама:Велигден со Стаф

Откако помисливме дека ќе стивнат информациите по смртта на фолк пејачот Шабан Шаулиќ, балканот го шокираше новата вест за неговиот вонбрачен син.

Имено неговата долгогодишна љубовница Цуца на социјалните мрежи објави фотографија со нејзиното бебе за кое што тврди дека е син на починатиот пејач.

Таа за медиумите изјавила дека жали по пејачот и дека со него поминала долги години убави моменти. Сега за неа е единствена утека синчето и дека повеќе нема да биде со ниту еден маж.

Семејството Шаулиќ сеуште без никаков коментар на ова.

Љ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------