Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите збеснаа, нова фотосесија на Цеца Ражнатовиќ, нешто се крчка (фото+видео)

Фановите збеснаа, нова фотосесија на Цеца Ражнатовиќ, нешто се крчка (фото+видео)

реклама:G Natural

Нешто се подготвува штом фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ објави на својот Инстаграм фотографии од фотосесија.

Познато е дека таа постојано сака да биде кежуал и без шминка но со оглед на фотките Цеца снима нешто ново.

Дали видео спот или нова фотосесија за рекламен материјал ќе дознаеме наскоро.

Едно е сигурно на фотките изгледа одлично а и фановите со коментарите не го криеа воодушевувањето.

View this post on Instagram

💗💗💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

View this post on Instagram

💗🌸💗🌸💗🌸💗🌸💗🌸💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------