Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите збунети, Јелена Карлеуша и ги решавала приватните прблеми на Наташа Беквалац

Фановите збунети, Јелена Карлеуша и ги решавала приватните прблеми на Наташа Беквалац

Беквалац и Карлеуша
реклама:Велигден со Стаф

Многумина беа изненади по доаѓањето на Наташа Беквалац на роденденот кај Јелена Карлеуша, па веднаш проработи радозналоста во медиумите за пријателството на пејачките.

Таа ги изненади новинарите со изјавата дека со Јелена се пријателки и често се слушаат на телефон. Наташа дури изјавила дека Јелена пред извесно време навистина и помогнала со нејзиниот совет во некои сомнежи на приватно поле и дека и е жал што сите не го знаат правото добро лице на Карлеуша.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------