Home INFO ФАНОВИТЕ ЗБУНЕТИ: Случајно или не, Карлеуша објави заедничка слика со Цеца /ФОТО/

ФАНОВИТЕ ЗБУНЕТИ: Случајно или не, Карлеуша објави заедничка слика со Цеца /ФОТО/

реклама:G Natural

Веќе неколку години средбите на двете пејачки Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша се на суд, заради изјавите на Карлеуша во медиумите против Цеца.

Она што ги изненади фановите и на двете пејачки е фотографијата од последното судење која што ја објави Јелена на својот Инстаграм а на која во позадина ја има Цеца.

Ако констатираме дека се што Јелена објавува на интернет е со некаква позадина очигледно дека и оваа фотографија и Цеца во позадина не е случајност.

Она што можеме да констатираме е дека после дооолго време ова е прва заедничка фотка на пејаките па каква и да е !

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------