Home INFO Филмот на Лепа Брена сте го гледале многупати, но нема да поверувате...

Филмот на Лепа Брена сте го гледале многупати, но нема да поверувате која девојка игра покрај неа (фото+видео)

21
реклама:Лето во Банско

Кога мега популарната Лепа Брена го сними спотот за познатата хит песна “Чувала ме мама”, таа го крена на нозе целиот Балкан со своето секси црвено трико.

За потребите на овој спот е смислена посебна кореографија а интересно е што покрај Брена игра девојка која денес е позната пејачка.

Станува збор за бившата сопруга на Џоле Џогани, Слаѓана Делибашиќ. Слаѓана во тоа време се занимавала со танц а подоцна почнала да се занимава и со музика.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------