Home INFO Ким Кардашијан има нов телохранител! Погодете кој?

Ким Кардашијан има нов телохранител! Погодете кој?

реклама:G Natural

Станува збор за Тим Чунг кој предходно беше телохранител на славната старлета Кајли Џенер а сега го ангажираше нејзината полусестра Ким Кардашијан.

Дури имаше и гласини дека е татко на Сторми, ќерката на Кајли. (ПРОЧИТАЈТЕ ОВДЕ)

Тим во моментов е во Мајами со Ким, па повторно не потсети колку е привлечен за око.

LA heatwave in full effect

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------