Home INFO Ова е најдобрата пријателка на Ким Кардашијан! Ја засени старлетата со својот...

Ова е најдобрата пријателка на Ким Кардашијан! Ја засени старлетата со својот изглед! (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Најпознатата старлета на планетава- Ким Кардашијан деновиве престојува во Мајами и на песочните плажи по којзнае кој пат го покажа разголеното тело и задникот за кој никако да потврди дека е дело на пластичен хирург.

Но овојпат познатата риалити ѕвезда е засенета од својата најдобра пријателка, 44 годишната Ларса Пипен.

Ларса е актерка и сопруга на славниот кошаркар Скоти Пипен.

Мајка е на четири деца а изгледа беспрекорно. И таа исто како и Ким може да се пофали со голем задник кој дополнително го истакнува носејќи минијатурни костими за капење.

Таа е блиска со целото семејство Кардашијан и една од која ретките на која Ким во потполност и верува.

Има над милион следбеници на Инстаграм, сами погледнете зошто!

Last night

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Love u boy

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------