Home INFO Финално одбројување за 7-мата „Бела ноќ“ во Стрит Бар – Кавадарци

Финално одбројување за 7-мата „Бела ноќ“ во Стрит Бар – Кавадарци

реклама:G Natural

Градот убав ќе ечи 7-ма година по ред!

Веќе култната „Бела ноќ“ на Илинденска со ново издание.

Вашиот единствен „Street bar“ ви нуди уште едно гламурозно и неповторливо искуство кога е во прашање ноќната забавна сцена.

6 години по ред заедно сме сведоци на забави кои долго се паметат. Тимот на Street bar со месеци се подготвува токму за вас и вашите сетила.

Оваа година ќе бидеме сведоци на звуците на #superstar DJ DINO MFU, кој ќе биде виновник за создавање на нови спомени со вашиот БЕЛ аутфит!

Бидете дел од уличното неповторливо искуство, бидете дел од вечерта кога ние ќе направиме да се почувствувате отмено. 7 ма година бидете дел од забавата која нуди стил и чувство на задоволство.

Резервирајте го 15-ти јуни за незаборавна забава!

#WhiteNight7 #DinoMFU #SuperStarDj #WarmUpFace

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------