Home INFO И од изолација и успеа, старлетата Сораја улови милионер

И од изолација и успеа, старлетата Сораја улови милионер

реклама:Велигден со Стаф

Најпознатата старлета на балканов Сораја Вучелиќ повторно е актуелна во медиумите но овој пат не заради големите гради туку заради информацијата дека и во време на изолација тајно се венчала со милионер од Холандија.

Имено старлетата минатата недела беше уапсена за возење без документи во полициски час, па според нејзините документи беше објавено дека на нејзиното презиме таа го додала презимето на својот иден сопруг Масони.

На прашањето за сево оваа таа кратко прокоментирала:

„Никогаш несакам да зборувам за мојот приватен живот, но едвај чекам да се отворат границите и да се вратам каде што припаѓам“- рекла Сораја.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------