Home INFO Фолк пејачката од „Ѕвездите на Гранд“, Славица Ќуктараш се разведе и веднаш...

Фолк пејачката од „Ѕвездите на Гранд“, Славица Ќуктараш се разведе и веднаш се рассоблече (фото)

реклама:G Natural

Српската пејачка Славица Ќуктараш изминатиот период имаше навистина турбулентен период во приватниот живот. Но откако се разведе од својот сопруг повторно се врати во полн сјај на социјалните мрежи и во јавноста.

Очигледно она што не можела додека е во брак конечно може да го прави сега откако е слободна, па не чекаше многу за да објави цел сет на секси фотки за своите обожаватели.

За кратко време ги освои своите следбеници со куп позитивни коментари а кои се нејзините планови како слободна жена веруваме за брзо ќе ги видиме и чуеме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------