Home INFO Фолк пејачката од „Ѕвездите на Гранд“, Славица Ќуктараш се разведе и веднаш...

Фолк пејачката од „Ѕвездите на Гранд“, Славица Ќуктараш се разведе и веднаш се рассоблече (фото)

реклама:Лето во Банско

Српската пејачка Славица Ќуктараш изминатиот период имаше навистина турбулентен период во приватниот живот. Но откако се разведе од својот сопруг повторно се врати во полн сјај на социјалните мрежи и во јавноста.

Очигледно она што не можела додека е во брак конечно може да го прави сега откако е слободна, па не чекаше многу за да објави цел сет на секси фотки за своите обожаватели.

За кратко време ги освои своите следбеници со куп позитивни коментари а кои се нејзините планови како слободна жена веруваме за брзо ќе ги видиме и чуеме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------