Home INFO ИМПОЗАНТНО: Погледенте како изгледа раскошната вила на Наташа Беквалац (ВИДЕО)

ИМПОЗАНТНО: Погледенте како изгледа раскошната вила на Наташа Беквалац (ВИДЕО)

реклама:G Natural

По трбулентниот приватен живот и брачните проблеми изминатите години, изгледа дека на пејачката Наташа Беквалац навистина и годи изолацијата заради кронавирусот.

Таа овие денови ги поминува со потесното семејство во нивната вила во близина на Нови Сад која што е далеку од јавноста и другите куќи.

Екипата на емисијата „Папарац лов“ успеа да ѕирне во имотот на пејачката и тоа го сподели со целата јавност.

Богами овде сме сигури дека ќе ги наполни батериите и ќе се одмори од се!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------