Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во минијатурно бикини Кајли Џенер ужива во новиот имот (видео)

Во минијатурно бикини Кајли Џенер ужива во новиот имот (видео)

реклама:G Natural

Две години на врвот на списокот на „Форбс“ на најмладите милијардери се чини дека младата ријалити ѕвезда Кајли Џенер вистинки ужива во своето богатство.

Имено таа се подновила со нов имот вреден 36,5 милиони долари па додека целиот свет е изолиран во своите домови заради коронавирусот, таа ужива во новите 1700 квадратни метри простор исто како да не на одмор.

Веднаш побрза да објави видео на социјалните мрежи прскајки се со производ од нејзината колекција и уживајки во минијатурен костум за капење покрај својот базен.

View this post on Instagram

it’s getting hot out here @kylieskin

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

taco tuesday

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------