Home INFO Фолк пејачката Сека Алексиќ и семејството со новогодишни пижами и домашна идила...

Фолк пејачката Сека Алексиќ и семејството со новогодишни пижами и домашна идила го дочекаа Дедо Мраз /ФОТО/

реклама:G Natural

На празничната новогодишна еуфорија не остана имуна и фолк пејачката Сека Алексиќ заедно со нејзинето семејство.

Во знакот на новата година таа и нејзиниот сопруг Вељко решија на нивниот син единец Јаков да му приредат интересно изненадување.

Па така облечени во пижами со новогодишна декорација и капа на главата го пречекаа Дедо Мраз во нивниот дом.

Како изгледа нивната новогодишна бајка видете и сами…

View this post on Instagram

Moji najsladji ????????????????????

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------