Home INFO Цеца и Анастасија објавија блескаво и сјајно новогодишно видео од својот дом...

Цеца и Анастасија објавија блескаво и сјајно новогодишно видео од својот дом /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Во последните часови од оваа година фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на своите фанови на социјалните мрежи им ја честиташе со објава на празнично видео и најубави желби.

Имено таа и нејзината ќерка во неколку минутно видео го претставија празничниот дух кој што го има нивниот дом а на сето тоа Цеца додаде:

-Во мојот дом наголемо трае празничното расположение. Целиот дом е украсен, а полека се подготвувам да ја испратам и годината која заминува и ја дочекам новата. За мене 2018 помина совршено, а во следната влегувам со желба да биде исто таква а можеби и подобра….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------