Home INFO ФОТКА ЗА ЗУМИРАЊЕ: Без градник и провидна маичка Меган Фокс ги полуде...

ФОТКА ЗА ЗУМИРАЊЕ: Без градник и провидна маичка Меган Фокс ги полуде фановите (фото)

реклама:G Natural

Облечена во едноставна комбинација со панталони, и провидна маичка Меган Фокс повторно направи хаос на социјалните мрежи објавувајки фотка која ги полуде фановите.

Меган позираше пред разнобоен ѕид и ореол над главата но сите ја зумираа фотката за деталите во средината.

Ти си вистински ангел и пишуваа бројни фанови на нејзиниот профил на кој има 1,7 милиони следбеници.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------