Home INFO ФОТО+18: Сестрата на Ким Кардашијан има што да покаже

ФОТО+18: Сестрата на Ким Кардашијан има што да покаже

реклама:Велигден со Стаф

Иако често е во сенка на своите помлади сестри Ким Кајли и Кендал, Кортни Кардашијан навистина има што да покаже.
Најстарата сестра во семејството Кардашијан и мајка на три деца, позираше потполно гола за мексиканското издание на магазинот GQ.

Фотографиите ги изненадија милионите фанови кои ја следат Кортни, а многумина коментираат дека од сите сестри, токму таа изгледа најдобро.

View this post on Instagram

@gqmexico

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

@gqmexico

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------