Home INFO ФОТО ДОКАЗ: Дарко Лазиќ лаже по емисии дека не ја видел ќерката,...

ФОТО ДОКАЗ: Дарко Лазиќ лаже по емисии дека не ја видел ќерката, бившата бесна

реклама:Велигден со Стаф

Никако не запираат скандаите во животот на Дарко Лазиќ кои во голем дел сам ги предизвикува.

Овој пат медиумите ја пренесуваат изјавата на пејачот за емисијата „Премиера викенд“ каде што тој изјавил дека ја немал видено својата ќеркичка од бракот со поранешната сопруга Ана Севиќ повеќе од една година.

Но по ова прилично шокирана од тоа што го слуша Ана веднаш решила да го демантира Лазиќ и објавила фотографија која што била направена на 10 јули ова лето каде што Дарко е сликан со ќерката на нејзиниот роденден.

Ќе продолжи ли по ова Савиќ на суд со оглед на тоа дека долго време не добила алиментација од Лазиќ или ќе помине само со медиумски скандал сеуште нема информација.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------