Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фотографите полудеа: Во ултра кратко и секси црвено фустанче Јелена Карлеуша пристигна...

Фотографите полудеа: Во ултра кратко и секси црвено фустанче Јелена Карлеуша пристигна на снимање во „Гранд“ (фото+видео)

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша редовно ги шокира своите фанови но и сите оние кои постојано ги гледаат нејзините нови фотки на социјалните мрежи и во медиумите.

И овој пат таа никого не остави рамнодушен со својот секси стајлинг во кој се појави на снимањето на новото продолжение од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

View this post on Instagram

Red alert mamita🚨 In @bysofimilo

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------