Home INFO Како ништо да не се случило, Јелена Карлеуша блесна во црвен раскошен...

Како ништо да не се случило, Јелена Карлеуша блесна во црвен раскошен фустан на “MAC” (ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Поп пејачката Јелена Карлеуша со сите сили се обидува да не покаже колку ја погодил неодамнешниот скандал со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.

Додека Врањеш продолжува со провокациите на социјалните мрежи, пејачката во целост е посветена на семејството и работните обврски.

Вечерва Карлеуша се појави на доделувањето на регионални музички признанија, MAC (Music Awards Ceremony).

Облечена во раскошен црвен фустан, Јелена по којзнае којпат успеа да воодушеви со својот изглед.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------