Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гаси мизика! Уапсен пејачот Слободан Радановиќ, еве како изгледал упадот на полицијата...

Гаси мизика! Уапсен пејачот Слободан Радановиќ, еве како изгледал упадот на полицијата и прекинот на неговиот настап (видео)

15
реклама:Лето во Банско

Пејачот Слободан Раданови вчера бил приведен на сослушување откако во кафаната во која што пеел во Нов Белград околу 18 часот бил затекнат со уше 600 гости.

Интервентната единица влегла во локалот го прекинала настапот и ги растерала присутните по што следеле неколку апсења.

Како изгледало кога полицијата влегла во локалот можете да видите во видеото подолу…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------