Home INFO Каде отидоа облините?! Северина коски и кожа на последните фотографии /ФОТО/

Каде отидоа облините?! Северина коски и кожа на последните фотографии /ФОТО/

реклама:G Natural

По одморот на Малдивите со својот сопруг и синот Александар, хрватската пејачка Северина навистина треба да размисли околу својата килажа.

Судејки спред фотографиите и коментарите на нејзините фанови на социјалните мрежи, пејачката очигледно има проблем со килажата и таа изгледа премногу слаба.

Обожавателите веднаш го приметија тоа и многу од нив прокоментираа:

„Убава си, но да имаш уште 5 килограми би била уште поубава“, „Северина изгледате среќни но морам да се согласам со останатите премногу си слаба“…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------