Home INFO Генијално и корисно: Еве уште за што можете да ги користите влажните...

Генијално и корисно: Еве уште за што можете да ги користите влажните марамчиња! (видео)

реклама:G Natural

Иден вујко од Чикаго и помогнал на својата бремена сестра повремено да ги заштити штекерите во домот.

За ова искористил амбалажа од влажни марамчиња!

Иако ова можеби не е најдобро решение, сепак е одлична идеја за привремена заштита!

А доколку ставите малку лепило, заштитата може да биде и трајна!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------