Home INFO Нови детали од аферата: Емина се дружела со жената на својот нов...

Нови детали од аферата: Емина се дружела со жената на својот нов дечко!

реклама:G Natural

Турските медиуми со денови се преокупирани со новиот џетсет пар – Емина Јаховиќ и 18 години постариот бизнисмен Садетин Саран.

Познатата пејачка пред повеќе од половина година се разведе од пејачот Мустафа Сандал, со кој беше во брак 10 години.

Како што пишуваат медимите, Емина има нова љубов, бизнисменот Садетин Саран кој позади себе има два брака и ќерка.

Она што ја изненади јавноста е информацијата дека Емина многу добро се познава со втората жена на бизнисменот, Енек Кулур.

Додека била во брак со Мустафа, често се дружеле со Садетин и неговата сопруга на разни луксузни прослави во Истанбул.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------