Home INFO Ги споија дечквоците: Меган Фокс и Кортни Кардашијан во жешко издание

Ги споија дечквоците: Меган Фокс и Кортни Кардашијан во жешко издание

реклама:Велигден со Стаф

Едната е позната ријалити ѕвезда а другата актерка.

Меган Фокс и Кортни Кардашијан од неодамна станаа пријателки, а јавноста сеуште ја коментира фотографијата од доделувањето на MTV наградите каде позираа заедно со нивните момчиња Тревис Баркер и Машин Ган Кели.

Кортни го искористи пројателството со Меган па побрза да ја искористи за потребите на промоција на нејзината колекција долна облека.

На социјалните мрежи на брендот „СКИМС“, како и на приватните профили на Меган и Кортни, објавена е серија фотографии на кои позираат во провокативни изданија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------