Home INFO Главна тема помеѓу тинејџерите: Мега популарниот ГП ја напушти Јутјуб сцената (видео)

Главна тема помеѓу тинејџерите: Мега популарниот ГП ја напушти Јутјуб сцената (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Речиси да нема тинејџер па и дете од помладата генерација кое не изгледало ниту едно од видеата на популарниот јутјубер Марко Марковиќ, попознат како ГП.

Дваесет и двегодишниот ГП во видео порака се збогувапе со своите следбеници, и кажа дека повеќе нема да снима и објавува видеа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------