Home INFO Глупостите на Бритни Спирс немаат крај, успеа да ја запали теретаната (видео)

Глупостите на Бритни Спирс немаат крај, успеа да ја запали теретаната (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Популарната некогашна тинејџерска ѕвезда Бритни Спирс на своите глупости во животот може да си додаде и палење на теретана.

Имено пејачката објави видео на нејзиниот Инстаграм профил дека предизвикала пожар во нејзината теретана така што заборавила две свеќи запалени. Среќа како што кажа таа дека на време алармот се вклучил и изгасил се.

Пејачката постојано објавува видеа на својот профил за време на изолацијата од тоа како вежба и игра, очигледно следниов период ќе ја гледаме само како игра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------