Home INFO Жешка Кубанка е новата љубов на актерот Бен Афлек (фото)

Жешка Кубанка е новата љубов на актерот Бен Афлек (фото)

реклама:Велигден со Стаф

По шпекулациите и обидите на папараците да го фатат со новата девојка, ветските тблоиди конечно го фатија популарниот актер Бен Афлек со неговата нова љубов.

Откако заедно го снимаа филмот „Длабока вода”, Бен и убавата кубанка Ана де Армас се постојано заедно. На неодамнешните роенденски фотки кои актерката ги постирала на Инстаграм може да се видат дека се прегрнати и среќни.

По се изгледа актерот успеа да ја преболи својата последна сопруга Џенифер Гарнер а колку е сериозна оваа врска ќе почекаме да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------