Home INFO „Гуза ко медуза“ Дара Бубамара со задникот во преден план ја предизвика...

„Гуза ко медуза“ Дара Бубамара со задникот во преден план ја предизвика Ким Кардашијан (ФОТО)

реклама:G Natural

Од изолација конечно се појави уште една скандал пејачка која со својата нова фотографија собра куп коментари но е актуелна и на сите балкански портали.

Дара Бубамара сликана со задникот во преден план и ско некој килограм повеќе на шала прокоментирала дека може да се мери со задник како на Ким Кардашијан, и дека едвај чека да започне со настапите!

View this post on Instagram

????❤️????

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------