Home INFO Го имате ли ова на вашиот мијалник? Еве за што служи!

Го имате ли ова на вашиот мијалник? Еве за што служи!

реклама:Лето во Банско

Одредени понови модели на мијалници во горниот агол имаат дел за кој многумина не знаат за што се користи.

Овој дел може да се користи за вградување течен сапун или детергент за миење садови. Идејата е многу практична, а вашата кујна ќе изгледа поубаво и посредено на овој начин.

Погледнете го видеото за да откриете за што станува збор.

@goodies.recommendation #goodthing #Wishlist #lifehacks #fyp ♬ Better When I'm Dancin' – Meghan Trainor

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------