Home INFO Го обожавате филмовите на Хари Потер? Тогаш со сигурност ќе ви се...

Го обожавате филмовите на Хари Потер? Тогаш со сигурност ќе ви се допадне видеово!

реклама:Лето во Банско

Доколку сте фан на Хари Потер, тогаш веројатно и ќе ви се допадне ова видео.

Дали паметите како актерите изгледаа на самиот почеток кога излезе првиот филм?

На YouTube излезе снимка од првата аудиција на Даниел Редклиф за улогата на Хари Потер во која повеќе од очигледно е зошто токму тој ја добил улогата.

Погледнете ја снимката:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------