Home INFO Го одбра најубавиот и го соблече: Eве како изгледаше последниот настап на...

Го одбра најубавиот и го соблече: Eве како изгледаше последниот настап на Јелена Карлеуша во Берлин (ВИДЕО)

реклама:G Natural

По скандалот со фудбалерот Огнен Врањеш, Јелена Карлеуша со своето семејство замина на одмор во Дубаи.

По одморот, пејачката отпатува во Берлин каде имала закажан настап во дискотека.

И на овој настап таа не пропуштила да приреди разголено шоу за своите фанови и секако на сцената повторно соблекла момче од публиката.

“Знаеш ли зошто те избрав тебе? Затоа што си најубав. Се надевам дека вечерва ќе си ја најдеш вистинската, доколку не ме излажа дека немаш девојка ниту сопруга”, се пошегувала Јелена додека разговарала со момчето.

Во продолжение погледнете дел од разговорот и настапот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------