Home INFO Кланот Кардашијанс направи гламурозна роденденска забава (ФОТО)

Кланот Кардашијанс направи гламурозна роденденска забава (ФОТО)

SHARE

Членовите на најпознатото риалити семејство имаа одличен повод за славење.

Ќерката на Кајли Џенер, малата Сторми Скот наполни една година.

И како што се очекуваше, мајката и го прослави роденденот на својата миленичка со детска забава.

Кајли на својот Инстаграм профил сподели фотографии од роденденот, и се залбагодари на организаторите кои и помогнале да се реализира нејзината замисла.

РЕКЛАМИ: ---