Home INFO Кланот Кардашијанс направи гламурозна роденденска забава (ФОТО)

Кланот Кардашијанс направи гламурозна роденденска забава (ФОТО)

реклама:G Natural

Членовите на најпознатото риалити семејство имаа одличен повод за славење.

Ќерката на Кајли Џенер, малата Сторми Скот наполни една година.

И како што се очекуваше, мајката и го прослави роденденот на својата миленичка со детска забава.

Кајли на својот Инстаграм профил сподели фотографии од роденденот, и се залбагодари на организаторите кои и помогнале да се реализира нејзината замисла.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------