Home INFO Се појави нова и најшокантна преписка помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Врањеш...

Се појави нова и најшокантна преписка помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Врањеш (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Никако да стивне скандалот во кој главни актери се поп дивата Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

По последната информација дека Врањеш ја тужи пејачката поради нанесен стрес и страв поради нејзините закани на социјалните мрежи, се појави нова преписка која ја шокираше јавноста.

Српскиот портал Курир објави нови, досега најшокантни пораки помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

Фото: Printscreen Kurir.rs

 

Повеќе детали прочитајте ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------