Home INFO ГО СРУШИ ИНСТАГРАМ: Ќерката на Цеца постави слика со провидна маица

ГО СРУШИ ИНСТАГРАМ: Ќерката на Цеца постави слика со провидна маица

реклама:Лето во Банско

Анастасија Ражнатовиќ ќерката на фолк пејачката Цеца, го покори Инстаграм со нејзината објава на фотографија на која носела маица без прслук.

За кратко време собра над 50 000 лајкови а коментарите за нејзината убавина стигаат постојано.

Кој е вашиот коментар за оваа фотографија?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------