Home INFO ГО СРУШИ ИНСТАГРАМ: Ќерката на Цеца постави слика со провидна маица

ГО СРУШИ ИНСТАГРАМ: Ќерката на Цеца постави слика со провидна маица

реклама:G Natural

Анастасија Ражнатовиќ ќерката на фолк пејачката Цеца, го покори Инстаграм со нејзината објава на фотографија на која носела маица без прслук.

За кратко време собра над 50 000 лајкови а коментарите за нејзината убавина стигаат постојано.

Кој е вашиот коментар за оваа фотографија?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------