Home INFO ПРВ ПАТ ВО ЈАВНОСТ ПО СВАДБАТА: Сузана Манчиќ по свадбата со грчкиот...

ПРВ ПАТ ВО ЈАВНОСТ ПО СВАДБАТА: Сузана Манчиќ по свадбата со грчкиот бизнисмен едноставно блеска

реклама:G Natural

Водителката и некогашна пејачка Сузана Манчиќ се појалвила на промоција на песната на Ана Станиќ „Холивуд“ и сите очи биле вперени во бившата „лото“ девојка.

Ова е прво појавување на Сузана во јавност откако се омажи за грчкиот бизнисмен Семеон Окомокос во јули оваа година. Манчиќ била одлично расположена во лежерна комбинација која одлично и прилега.

Дека годините ништо не и можат уверете се и сами…

View this post on Instagram

A vitar puše…

A post shared by Suzana Mancic (@mancic.suzana) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------