Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ГО СТРЕСЕ ДУБАИ: Јелена Карлеуша жари и пали со сексапил во бесна...

ГО СТРЕСЕ ДУБАИ: Јелена Карлеуша жари и пали со сексапил во бесна кола по улиците (фото+ видео)

реклама:Велигден со Стаф

Скандал мајсторот Јелена Карлеуша повторно реши да провоцира, па откако ја доведе својата линија до совршенство се помалку крпчиња носи на себе кои повеќе откриваат отколку што покриваат.

Овој период пејачката е повторно во Дубаи, а кога на тоа ќе се додаде жешка фото сесија во бесна кола излегува ова:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------