Home INFO Го знаете ли овој трик: Бубачка, хартија, пенкало и забавата почнува (видео)

Го знаете ли овој трик: Бубачка, хартија, пенкало и забавата почнува (видео)

реклама:G Natural

Еден корисник на YouTube пронајде несекојдневен начин да се забавува и да го „убие“ слободното време, а се што му требало за тоа било хартија, пенкало и – бубачка.

Имено, исектот се нашол на бела хартија, а човекот почнал до пенкалото да и го ограничува движењето.

Бубачката реагирала крајно неочекувано.

И тоа што е најважно, како што е напишано во описот на видеото – ниту една бубачка не е повредена за време на овој „експеримент“.

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------