Home INFO Годините не му се пречка: Ѕвездата од “Игра на тронови” ужива на...

Годините не му се пречка: Ѕвездата од “Игра на тронови” ужива на нудистичка плажа (фото)

реклама:G Natural

Англискиот актер Чарлс Денс (77) и неговата девојка Алесандра Маси (55) уживале на нудистичка плажа во шпанско одморалиште.
Фотографиите брзо станаа вирални на социјалните мрежи.

Денс, познат од сериите „Игра на тронови“ и „Круната“, безгрижно се забавуваше со својата девојка на плажата, а сликите од нивните моменти завршија во медиумите.

Двајцата се запознаа на снимањето во 2020 година. Тогаш Маси работела како продукциски менаџер.

Денс има две деца со поранешната сопруга Џоана Хејторн, со која беше во брак од 1970 до 2004 година.

Самиот призна дека ја изневерил. „Во најголем дел, тоа беше прекрасен брак“, изјави Денс, „но подлегнав на искушенија и однесувањето ми го заврши бракот. Сепак, по околу 18 месеци, Џо и јас станавме најдобри пријатели и така останавме до денешен ден.“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------