Home INFO Гол задник и латекс: Јелена Карлеуша направи хаос на концерт (видео)

Гол задник и латекс: Јелена Карлеуша направи хаос на концерт (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најстилизираните дами во регионот.

Таа особено внимава на својот изглед, а кога е во прашање сценскиот настап, Карлеуша не штеди идеи и средства за да изгледа уникатно.

На нејзиниот последен настап, пејачката се појави во танга боди и високи чизми , а во преден план беше нејзиниот гол задник.

Розевата нијанса на нејзината коса даде дополнителен ефект з=на нејзиниот излед на кој би можеле да и позавидат и планетарно популарните пејачки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------