Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола е и топлес, Јелена Карлеуша решила да ги збудали мажите (фото)

Гола е и топлес, Јелена Карлеуша решила да ги збудали мажите (фото)

реклама:G Natural

Не престанува да провоцира и да објавува секси фотографии од себеси на својот Инстаграм профил, па секој ден со нешто ново прави гужва на социјалните мрежи и порталите.

И овој пат без никаков повод се соблече гола и топлес, ги покри градите со лактите и ги збудале следбениците.

Уште една секси фотка од Јелена за оваа недела…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------