Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Гола фотка на водителката Миа Костова ја размрда јавноста во Македонија (фото)

Гола фотка на водителката Миа Костова ја размрда јавноста во Македонија (фото)

реклама:G Natural

Нашата позната водителка и инфлуенсерка Миа Костова секогаш споделува со своите следбеници најразлични фотографии и постојано комуницира со нив на најразлични теми.

Она што последно го направи беше споделувањето на нејзината фотка каде што ги покажа своите нови тетоважи меѓу голите гради.

Иако Миа тврди дека секоја од многуте тетважи на нејзиното тело има свое значење сепак суште не откри кому се посветени новите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------