Home INFO Сопругот на Северина ги избриша сликите со неа од Инстаграм, шпекулациите за...

Сопругот на Северина ги избриша сликите со неа од Инстаграм, шпекулациите за развод не стивнуваат

реклама:G Natural

Дали шпекулациите ќе станат реалност и дали навистина Северина и Игор ќе се разведат по се изгледа ќе дознаеме многу брзо.

Со минијатурно бикини Северина плива во базен а сопругот пие во кафeана (видео)

Откако Северина сама го прослави својот 48 роденден и замина за Хрватска а Игор постираше фотка од кафана со пријател причина плус за шпекулациите во медиумите е и постапката на Игор кој ја избриша профилната заедничка слика со Севе и објави само од него.

Како на ова ќе возврати пејачката останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------