Home INFO Гола и само со боја Дара Бубамара ги полуде фановите (фото)

Гола и само со боја Дара Бубамара ги полуде фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Иако многу пати знае да провоцира на социјалните мрежи објавувајки секси фотографии каде што фолкерката Дара Бубамара е разголена и провокативна, овој пат реши ништо да не скрие и да направи фотосесија каде што е потполно гола.

Имено токму таа објави фотографија каде што на себе не носи ништо а нејзините интимни делови се покриени само со боја. За овие уметнички фотографии е задолжен модниот фотограф Андреја Дамњановиќ.

Еве како изгледа Дара како „девојка од бронза“, а пожете да ги прочитате и коментарите кои таа ги доби за оваа слика.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------